Zapraszamy!!!

MENU

Kontakt

 • Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 Św. Abp Łukasza Wojno-Jasienieckiego w Bielsku Podlaskim
  ul. Tadeusza Rejtana 24
  17-100 BIELSK PODLASKI
 • 882 653 756

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane
 • 21.09.2018

  Święto Narodzenia Bogurodzicy - Obrazek 1Święto Narodzenia Bogurodzicy - Obrazek 2

  Święto parafialne Narodzenia Najświętszej Marii Panny (Preczystej) w tym roku miało szczególny wymiar. Rozpoczęło się całonocnym czuwaniem pod przewodnictwem arcybiskupów, Przemyskiego i Gorlickiego Paisjusza i Bielskiego Grzegorza. Asystowało około trzydziestu księży i dwóch diakonów. Śpiewały dwa chóry. Pod dyr.Marty Zinkiewicz i Anny Fity. Niemalże przez całą noc były sprawowane nabożeństwa, akatysty i Boskie Liturgie. Punktem kulminacyjnym była świąteczna Boska Liturgia, mająca wymiar historyczny, której przewodniczył Jego Eminencja Wielce Błogosławiony Teodor II, Papież i Patriarcha Aleksandrii i całej Afryki.Jego Eminencji towarzyszyli Jego Ekscelencja metropolita Nubii Sawa oraz archimandryta Sylwester. Gościowi zagranicznemu asystowali nasi arcybiskupi i biskupi – Lubelski i Chełmski Abel, Przemyski i Gorlicki Paisjusz, Bielski Grzegorz, Hajnowski Paweł i Siemiatycki Warsonofiusz na czele ze Zwierzchnikiem naszej Cerkwi Jego Eminencją Metropolitą Sawą. Śpiewał chór pod dyr. Marty Zinkiewicz. Na początku Hierarchów przywitali uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im.św.Abp Łukasza Wojno-Jasienieckiego,młodzież,burmistrz,starosta,proboszcz...patrz galeria smiley

 • 18.09.2018

  Panie z policji w naszej szkole - Obrazek 1Panie z policji w naszej szkole - Obrazek 2

  Dnia 18 września  uczniów z naszej szkoły odwiedziły panie z Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim.Przeprowadziły rozmowę na temat bezpieczeństwa , prawidłowego zachowania się na przejściu dla pieszych oraz należytej konserwacji i przeglądu rowerów smiley, gdyż takimi pojazdami nasi uczniowie się poruszają. Uczniowie mogli pochwalić się swoją bogatą wiedzą na ten temat. Przypomnieli sobie również pod jakie numery alarmowe należy dzwonić w razie wypadku. Jeden telefon i może ocalić komuś życie.Pani z komendy powiedziała,że właśnie dzieci w sytuacjach krytycznych zachowują trzeźwy umysł, gdy dorośli wpadają w panikę i nie pamiętają numerów telefonu, pod który trzeba zadzwonić smiley. Na koniec dzieci mogły zadawać pytania, którym nie było końca. Uczniowie podziękowali serdecznie paniom policjantkom oraz życzyli samych sukcesów w ich tak ważnej i nielekkiej pracy na rzecz innych.  Tekst Paulina Koniuch, zdjęcia Irena Łozowik - patrz galeria :)

 • Międzynarodowy Dzień Kropki
  16.09.2018

  Dnia 14 września w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W tym dniu nauczyciele pomagają dzieciom odkryć swoje talenty i uświadomić, że każdy z nas jest wyjątkowy.Motywem przewodnim tego święta jest kropka.


  Na początku wspólnie obejrzeliśmy film o Vasti- dziewczynce, która dzięki mądrej nauczycielce uwierzyła w siebie, odkryła w sobie talent i odwagę. Wspólnie porozmawialiśmy o tym, że każdy z nas ma w sobie talent. Każdy uczeń wykonał własny wyjątkowy obraz złożony z kropek. Dzieci były bardzo dumne ze swoich prac. Następnie każdy z uczniów na kropce napisał czemu jego kolega/ koleżanka są wyjątkowi, dało to nam wiele pozytywnych emocji. Wspólnie stworzyliśmy także totem mocnych stron naszej grupy. Nie mogło również zabraknąć zabawy z kropkami i gry w Twistera.

  Oprac.i zdjęcia w galerii p.Paulina Koniuch

   

   

 • 08.09.2018

  Moduł Multimedia został zmodyfikowany

 • PRZYJDŹ DO NASZEJ SZKOŁY!!!

  PRZYJDŹ DO NASZEJ SZKOŁY!!!
  08.09.2018

  Jeśli chcesz rozpocząć ciekawą przygodę pełną wielu nowych doświadczeń, przygód, zabaw a przede wszystkim zdobywania wiedzy i umiejętności razem z nami, jeśli chcesz uczyć się w wyjątkowej szkole, w miłej przyjaznej atmosferze, w niedużych grupach, z miłą, wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą,  jeśli bliskie są ci wartości chrześcijanskie, przyjdź właśnie do nas! Zapraszamy serdecznie do naszej szkoły. Czekamy na Ciebie :)

  Niepubliczna Szkoła Podstawowa  nr 1 im Św. Łukasza Wojno-Jasienieckiego w Bielsku Podlaskim ul. Rejtana 24

  17-100 Bielsk Podlaski, telefon 882653756 email niepubliczna.sp1@op.pl

 • Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 1Dnia 3 września 2018 roku  w Niepublicznej Szkole Podstawowej Nr 1 im. Św. Łukasza Wojno-Jasienieckiego w Bielsku Podlaskim odbyła się  inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili ks.mitrat Leoncjusz Tofiluk - dziekan dekanatu bielskiego, prezes Fundacji Domów Kultury Prawosławnej Diecezji Warszawsko-Bielskiej  - ks.mitrat Jerzy Bogacewicz wraz z pracownikami Fundacji, duchowieństwo bielskich parafii,burmistrz miasta Bielsk Podlaski - Jarosław Borowski, dyrektor Niepublicznego Przedszkola Nr 1 im.św.młodzieńca Gabriela Walentyna Mielnik-Nikołajuk.Gości przywitał ks. mitrat Jerzy Bogacewicz, przedstawił nową dyrektor szkoły panią Eugenię Wasiluk. Wszyscy występujący życzyli uczniom i nauczycielom wysokich wyników naukowych, artystycznych, sportowych w nowym roku szkolnym. Tekst p.Marta Ignatowicz

  zdjęcia Irena Łozowik


  Ks. mitrat Jerzy Bogacewicz proboszcz  parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Bielsku Podlaskim, pełni rolę dyrektora Domu Kultury Prawosławnej w budynku, którego mieści się szkoła i przedszkole. Jest założycielem naszej szkoły  oraz przedszkola i jest prezesem Fundacji DKP.

   

  http://www.bielsk-hodigitria.pl/index.php/kadry-zatrzymane-w-obiektywie/

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 2

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 3

 • Witajcie Wakacje!

   

  Witajcie Wakacje! - Obrazek 1

  Uczniom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzymy udanych, słonecznych i bezpiecznych wakacji oraz szczęśliwego powrotu do szkoły smiley !!!

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18

  22 czerwca 2018 roku miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Pani dyrektor przywitała zebranych gości, podsumowała pracę z całego roku, podziękowała wszystkim nauczycielom za wysiłek i zaangażowanie oraz osobom wspierającym szkołę. Następnie przyszedł czas na podsumowanie osiągnięć naszych uczniów. Świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe otrzymali:

  Klasa pierwsza:Zachariasz Kos,Jan Szum

  Klasa trzecia: Antoni Szum, Joanna Świderska i Rafał Moroz


   

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Na zakończenie nasi uczniowie przedstawili część artystyczną pod nazwą ,Morskie opowieści". To był naprawdę pracowity,ale udany rok! 

   

 • Dzień patrona szkoły

  Dzień patrona szkoły

  11 czerwca 2018 r. miało miejsce ważne i uroczyste święto w naszej szkole, Dzień Patrona Szkoły, Świętego  Arcybiskupa Łukasza Wojno-Jasienieckiego. Zostali zaproszeni znamienici  goście m. in. Jego Ekscelencja Najprzewielebniejszy Arcybiskup Bielski Grzegorz, duchowieństwo  parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny, burmistrz miasta pan Jarosław Borowski, panie z Fundacji, rodzice, dziadkowie, nauczyciele oraz najważniejsi nasi  uczniowie. Dzieci przedstawiły część artystyczną poświęconą życiu Świętego Arcybiskupa Łukasza Wojno-Jasienieckiego. Inscenizacja bardzo się podobała. Jesteśmy dumni, że mamy takiego patrona!  Dzieciom i nauczycielom dziękujemy za trud włożony w przygotowania do uroczystości :)

 • Dzień Dziecka w Fabryce Misia

  Dzień Dziecka w Fabryce Misia

  Z okazji Dnia Dziecka nasze dzieci wraz z opiekunami wybrali się do Fabryki Misia w Białymstoku. Dzieci spędziły tam kilka godzin wspaniałej i radosnej zabawy potem zajechaliśmy na obiad, lekcji w tym dniu oczywiście nie było :)

 • Wizyta w Miejskiej Bibliotece

  W majowe popołudnie wybraliśmy się do Miejskiej Biblioteki. W zajęciach uczestniczyła klasa I i III. Panie najpierw oprowadziły nas po budynku, pokazały wypożyczalnię, czytelnię i pracownię komputerową. Następnie ciekawie przedstawiły historię książki. Uczniowie mieli też możliwość stworzenia własnych hieroglifów pierwszej litery swojego imienia, próbowały pisać piórem. Na zakończenie była ulubiona zabawa dzieci podczas, której losowały rekwizyty i ich zadaniem było odgadnięcie z jakiej bajki pochodzą. To było udane wyjście :)

 • Apel z okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja

  Jak co roku w naszej szkole  został zorganizowany apel z okazji Uchwalenia Konsytucji 3-go Maja upamiętniający wydarzenia tamtego czasu. Nasi uczniowie przybliżyli ważne fakty historyczne, oddali cześć i szacunek dla wydarzeń mających ogromne znaczenie dla Polski, zaśpiewali z dumą i sercem pieśni patriotyczne. Odbiorcami była starsza grupa przedszkolna, po sasiedzku, której ogromnie się podobało, bo otrzymaliśmy ogromne brawa. Dla takich chwil warto działać!

 • Konkurs recytatorski ,,Baje, bajki, bajeczki"

  Trójka uczniów z naszej szkoły brała udział w konkursie recytatorskim ,,Baje bajki bajeczki", który odbył się w Bielskim Domu Kultury. Jeden z uczniów zdobył wyróżnienie, gratulujemy! :)

 • Wycieczka do Warszawy

  Pod koniec kwietnia klasa 3 i 1 udały się na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem wyjazdu była wizyta w Soborze, w której uczestniczyliśmy w modlitwie. Potem zaś udaliśmy się na czterogodzinne szaleństwo w Centrum Naukowym Kopernik. Uczniowie nie mogli wprost oderwać oczu od tych wszystkich eksperymentów, doświadczeń i iluzji. Próbowali, działali, sprawdzali, to była świetna nauka poprzez zabawę. Napewno to powtórzymy! 

 • Dni języków w Naszej Szkole

  Dni języków w Naszej Szkole

  W Naszej szkole zorganizowane zostały dni języków obcych, podczas których uczniowie brali udział w licznych zajęciach edukacyjnych. Wraz z nauczycielkami początkowo nabywali wiedzę ogólną na temat krajów, ich stolic oraz języków w jakim się porozumiewają ich mieszkańcy. Następnie poznawali tradycje i potrawy, z których słyną dane państwa. Dzieci kolorowały też flagi narodowe, wykonywały własnoręcznie plakaty przy czym towarzyszyła dyskusja i dobra zabawa. Wraz z nauczycielkami uczniowie wykonali barwny kącik językowy co mogą podziwiać rodzice i goście odwiedzjący szkołę. Dni języków odbyły się w dobrych nastrojach. Uczniowie naszej szkoły mogli wykazać się pomysłowością oraz wiedzą na temat wybranych krajów na lekcji, której zwieńczeniem była wspólna sesja zdjęciowa. Zapraszamy do galerii zdjęć.

 • Zapraszamy do naszej szkoły!!!!!

 • Igrzyska Dzieci Powiatu Bielskiego klas I-III w Szachach

  Igrzyska Dzieci Powiatu Bielskiego klas I-III w Szachach

  Dnia 6 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 w Bielsku Podlaskim odbyły się Powiatowe igrzyska Dzieci powiatu Bielskiego klas I-III  w Szachach. Zawody rozegrano systmem "Szwajcarskim" na dystansie 5 rund i po 10 min na partię. Sędzią głównym był kol. Włodzimierz Hackiewicz. W zawodach wzięło udział 28 osób.

  Uroczyście na zakończenie wszystkim uczestnikom wręczono  pamiątkowe dyplomy, natomiast trójkę najlepszych na podium uhonorowano pamiątkowymi medalami ufundowanymi przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Bielsku Podlaskim z dotacji Urzędu Miasta Bielsk Podlaski

 • Wizyta Jego Eminencji Metropolity Sawy

  Wizyta Jego Eminencji Metropolity Sawy

  Dnia 6 lutego 2018 roku Dom Kultury Prawosławnej w Bielsku Podlaskim wizytował Jego Eminencja, Wielce Błogosławiony Sawa, Metropolita Warszawski i całej Polski. W trakcie wizyty Jego Eminencja zapoznał się z pracami przy budowanej kaplicy, odwiedził mieszczącą się w budynku Niepubliczną Szkołę Podstawową Nr 1 im. św. abpa Łukasza Wojno-Jasienieckiego oraz Niepubliczne Przedszkole Nr 1 im. św. młodzieńca Gabriela.

 • Kulig w naszej szkole

  Kulig w naszej szkole
  26.01.2018

  Dnia 26 stycznia 2018r.  dzieci z naszej szkoły wybrały się na kulig do Pilik. Wspólnie z rodzicami spędzały aktywnie czas na świeżym powietrzu. Wesołej zabawie nie było końca, dzieci grały w berka, w śnieżki, wspólnie próbowały ulepić bałwana. Jazda saniami również była wesoła, a i nieraz bardzo szybka. Na koniec roześmiane dzieci upiekły i zjadły gorące kiełbaski przy ognisku. To był kolejny wspaniały wyjazd uczniów naszej szkoły, pełen niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

 • - Obrazek 1

   

  Zdrowych i pogodnych świąt

  Bożego Narodzenia, wypełnionych radością, dobrocią od ludzi i wzajemną życzliwością

  życzy Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1

  Św. Łukasza Wojno-Jasienieckiego

  w Bielsku Podlaskim

Aktualności

Kontakt

 • Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 Św. Abp Łukasza Wojno-Jasienieckiego w Bielsku Podlaskim
  ul. Tadeusza Rejtana 24
  17-100 BIELSK PODLASKI
 • 882 653 756

Galeria zdjęć